Klasik Müzik Notları   Classical Music   Composers  Works  Soloists  About  Contact
 
 
 Search Works, Composers, Solists:
 

 
Klasik Notları Twitter Hesabı

Galina Petrova

Soloist Introduction

Galina Petrova

Piyanist Galina Petrova, keman virtüözü Maxim Fedatov'un tüm oda-müziği performanslarında, mükemmel bir işbirliğiyle partneridir. Rusya'nın Onuru Sanatçılarından, Moskova Hukümet Ödülü Payesi sahibi (2003) ve Moskova Devlet Filarmonisi solistidir, ve Rusya'nın tüm büyük konser salonlarında yer almıştır.

Konser turneleri ile Japonya, Almanya, İtalya, Fransa, Türkiye, Hırvatistan, Avustralya, Çine Baltik bölgesi ülkeri ve diğer yerlere gitmiştir. St. Petersburg'ta Petrovskaya Bilim ve Sanat Akademisi'nin bir üyesidir.

Japonya, Hırvatistan ve Avustralya'da ustalık dersleri vermiştir, ve Rusya ile dışarısındaki tüm önemli festivallere ve kültürel etkinliklere katılmıştır.

Kendi adına bir dizi CD kaydı vardır.

İlker Fıçıcılar


We are not afraid to be followed! Click to follow: twitter.com/klasiknotlariRelated Interesting Articles


Reference info: "Galina Petrova", 2009 , Klasik Notlari website, http://www.klasiknotlari.com/en/23/Galina_Petrova.html


 Share this page in Facebook.

 Share this page in Twitter.

 Share this page in Delicious.


Klasik Notları Sitesi klasik müzikte kim kimdir, hangi dönem bestecilerinin eserleri nelerdir, hangi solistler ne virtüözüdür, kaliteli müzik nedir ne değildir... Konserlerde hangi abiye giysiler giyilir, altın elmas nasıl mücevherli takılar takılır!... Bestecilerin hayatları nasıldır, besteleri ne zaman yazılmış, nasıl ve neler ifade etmektedir, neden, niye, niçin gibi sorular için bir kaynak olma amacındadır.


ÇYDD


Classical Music Notes
Mobile Usage Tips

  © 2009-2019 Klasik Notları | Klasik Müzik Sitesi | www.klasiknotlari.com