Klasik Mzik Notlar   Classical Music   Composers  Works  Soloists  About  Contact
 
 
 Search Works, Composers, Solists:
 

 
Klasik Notlar Twitter Hesab

Klasik Müziğin Popülerleri

Artık Klasik Notları web sitesi doğrudan Twitter'a bağlı...

Klasik müzikte öne çıkan ve http://www.klasiknotlari.com/ sitesinde bulunan eserler ve kişiler, bundan böyle otomatik olarak Twitter duyurularında, http://twitter.com/klasiknotlari adresinde belirecek.

Bu özellik sayesinde hangi eser ve solistlerin gündemde olduğunu takip etmek mümkün olabiliyor.

Popülerlik ve gündemde olma verisi, sistemi kandırmak mümkün olamasın diye dolaylı olarak, Klasik Notları Sitesinin dışından elde ediliyor. Sitedeki tıklamaların popülerlik ve Twitter duyuruları üzerinde hiçbir etkisi bulunmadığından duyurular adil ve doğal bir biçimde yapılıyor.

Klasik müzikte hangi eser ve solistleri dinlendiğini görmek için tek yapmanız gereken şu Twitter hesabını takip etmek: http://twitter.com/klasiknotlari

İlker Fıçıcılar


We are not afraid to be followed! Click to follow: twitter.com/klasiknotlariReference info: "Klasik Müziğin Popülerleri", 2011 , Klasik Notlari website, http://www.klasiknotlari.com/en/252/Klasik_Müziğin_Popülerleri.html


 Share this page in Facebook.

 Share this page in Twitter.

 Share this page in Delicious.


Klasik Notları Sitesi klasik müzikte kim kimdir, hangi dönem bestecilerinin eserleri nelerdir, hangi solistler ne virtüözüdür, kaliteli müzik nedir ne değildir... Konserlerde hangi abiye giysiler giyilir, altın elmas nasıl mücevherli takılar takılır!... Bestecilerin hayatları nasıldır, besteleri ne zaman yazılmış, nasıl ve neler ifade etmektedir, neden, niye, niçin gibi sorular için bir kaynak olma amacındadır.


YDD


Classical Music Notes
Mobile Usage Tips

  © 2009-2021 Klasik Notları | Klasik Müzik Sitesi | www.klasiknotlari.com